Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

 

 
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Правила и однесување на форум

Go down 
АвторПорака
COC1

COC1


Број на мислења : 18
Join date : 2010-10-09

Правила и однесување на форум Empty
ПишувањеПредмет: Правила и однесување на форум   Правила и однесување на форум I_icon_minitimeСаб Окт 09, 2010 4:42 pm

Како прво придржувајте се на кирилица.
За да ја видите целата содржина на форумов треба да се регистрирате.
Кога ќе се регистрирате претставете се претставувањето е задолжително

Забранети се секакви невкусни зборови или навредувања околу верски заедници,национализам,политика и тн...
Не оставајте порно соджини исто така не спамирајте за тоа има тема офф топик.

Сите линкови кој ќе ги постирате на форумот треба да содржат [c0de][/c0de] само наместо 0 вие ќе ставите о.

Секакво непочитување на правилата ќе биде санкционирано од страна на Администраторите и Модераторите

Вратете се на почетокот Go down
 
Правила и однесување на форум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
  :: Генерално :: Правила и однесување на форум-
Отиди до: